TOP 16 AI nástrojů v roce 2024, které vám zefektivní práci a podnikání (nahradí nás umělá inteligence?)

Obsah článku

Ještě nedávno jsme říkali, jak se okolo nás vše hýbe až nějak moc rychle, že je čas zpomalit, zastavit, uklidnit se. Jenže technologie se neptá na to, jak se cítíme. Technologie nezastavuje a inovuje. Přišlo OpenAIChatGPT a pomyšlení na zpomalení bylo ta tam. Tyto AI nástroje mi aktuálně ulehčují mé podnikání a věřím, že i vám pomohou ušetřit drahocenný čas, zefektivnit procesy a posunout vaše podnikání. Třeba zpomalíme někdy příště…

No a pokud by vám více vyhovoval video obsah, na video o AI nástrojích a jak je používám, můžete mrknout tady:

TOP 7 AI nástrojů pro marketing a reklamu

ChatGPT jako průkopník na poli umělé inteligence

ChatGPT je průkopník mezi AI nástroji od společnosti OpenAI. Díky tomuto AI nástroji jsme v roce 2022 objevili možnosti generativní AI technologie a jaký přínos může mít do našich životů a podnikání. ChatGPT spustil lavinu dalších nástrojů, které vznikají. Většinou se jedná o nástroje, které mají určitou specializaci, do které implementují AI technologii. Nicméně zpátky k ChatGPT od OpenAI. Jak vám tedy může ChatGPT pomoci ve vašem podnikání a práci?

Osobně využívám GPT 4, tedy placenou verzi za cenu 24 USD včetně VAT. Nicméně dlouhou dobu jsem využíval neplacenou verzi ChatGPT a byla plně dostačující. Pokud s ChatGPT začínáte, bude vám stačit verze zdarma. Pokud jste pokročilí a plánujete používat ChatGPT na pravidelné bázi, pak doporučuju Plus verzi.

Brainstorming a rešerše

Osobně nejraději používám ChatGPT jako AI nástroj, který je schopen se mnou brainstormovat různé myšlenky a nápady. Zamyšlení se nad cílovou skupinou a jejími potřebami. Jak takové potřeby nejlépe vystihnout v rámci reklamy a marketingu? Jak je dobře zacílit? Zároveň se mi osvědčil v případě toho, jaké nejčastější strachy má cílová skupina. Tyto strachy poté můžeme odkomunikovat skrze reklamu např. v remarketingu a tím u zákazníka odbourat důvody, proč zboží nenakoupit.

TIP: Pokud vás zajímá, jak vyprodat sklady díky Facebook, Instagram a Google Ads reklamě s PNO pod 15 % (jako se to povedlo u našeho klienta), případovou studii najdete tady.

Nicméně je potřeba mít na paměti, že tyto modely stále nejsou bezchybné. Umělá inteligence bude potřebovat ještě nějaký čas, aby nás dokázala plně nahradit (jestli vůbec). Je tedy potřeba ověřovat zdroje a poskytnuté informace. ALE – již se dá považovat za plnohodnotného člena týmu, pokud s ním umíme pracovat.

AI nástroj jako ChatGPT je skvěle použitelný pro přípravu marketingové strategie a taktiky. Také vám může pomoct připravit se na první schůzku s klientem nebo dokonce připravit návrhy komunikace. Je jasné, že zatím nejsem ve fázi, kdy nebude potřeba člověk. Iterace návrhů od ChatGPT bude nutná. Umělá inteligence zatím není tak daleko, ale již se dá považovat za plnohodnotný nástroj.
ChatGPT jako AI nástroj, který vám pomůže v marketingu při definování USP

Personalizace obsahu a zákaznické komunikace

ChatGPT, jako AI nástroj založený na jazykovém modelu, je schopen generovat text na základě kontextu a vstupů, které mu poskytnete. V oblasti marketingu může ChatGPT pomoci ve vytváření personalizovaného obsahu a komunikace se zákazníky. Namísto použití jednoho přístupu pro všechny může ChatGPT analyzovat individuální preference a potřeby zákazníků a vytvářet marketingové materiály, které jsou více relevantní a přitažlivé pro každého jednotlivce. To může zahrnovat personalizaci e-mailových kampaní, sociálních médií, blogových příspěvků nebo webových stránek. V důsledku toho se zlepší zákaznický zážitek, což povede k vyššímu zákaznickému zapojení, loajalitě a konverzi.

Zefektivnění procesu tvorby obsahu

ChatGPT může výrazně zefektivnit proces tvorby obsahu tím, že generuje nápady, návrhy a dokonce i celé články nebo příspěvky na sociální média. Tento nástroj může pracovat s různými formáty obsahu, jako jsou texty, titulky, popisky, klíčová slova nebo hashtagy. Tímto způsobem mohou marketingoví specialisté využít ChatGPT pro rychlé a efektivní vytváření kreativního obsahu, který je nejen přitažlivý, ale také optimalizovaný pro vyhledávače a sociální média. Tím se zkrátí čas strávený manuální tvorbou obsahu a umožní marketérům soustředit se na strategické a analytické aspekty marketingu.

Já ho osobně využívám na to, aby mi poskytnul skript pro videa, která natáčím na TikTok, Instagram, Facebook a YouTube (a vy byste měli také, jelikož je to aktuálně to nejlepší, co ve světě sociálních sítí najdete). Jak vám jsem schopen pomoct s tvorbou „virálních“ videí? Mrkněte zde.

Mrkněte níže, jak se ptám. Tento prompt píšu v anglickém jazyce a poté skrze DeepL překládám do češtiny. Očistím o věci, které jsou nezajímavé a vytvořím si předlohu pro videa.

ChatGPT s oblibou využívám pro tvorbu skriptů pro videa na sociální sítě. Tento AI nástroj dokáže dobře vystihnout pointu konkrétního textu nebo článku a poskytne vám zajímavý výtah, který poté můžete využít pro svou propagaci a marketingové aktivity. Umělá inteligence umí výt velice nápomocná v marketingu.
Takto využívám ChatGPT pro tvorbu skriptu k videím na sociální sítě

Zlepšení zákaznické podpory a interakce

ChatGPT může být použit jako základ pro AI chatboty a virtuální asistenty, které dokáží zvládnout zákaznické dotazy a požadavky v reálném čase. S touto technologií mohou marketéři poskytovat plynulou a personalizovanou zákaznickou podporu prostřednictvím různých kanálů, jako jsou webové stránky, sociální média, e-mail nebo SMS. Chatboty mohou nejen odpovídat na běžné dotazy, ale také pomáhat zákazníkům s nákupy, poskytovat doporučení produktů nebo získávat zpětnou vazbu. Tyto funkce fungují skrze ChatGPT API.

Canva AI aneb AI grafika na steroidech

Rychlé a snadné vytváření vizuálního obsahu

Canva AI Image Generator umožňuje marketérům rychle a snadno vytvářet profesionální vizuální obsah, jako jsou grafiky, ilustrace, infografiky a prezentace. Díky tomuto nástroji mohou marketingoví specialisté ušetřit čas a zdroje, které by jinak museli věnovat ruční tvorbě těchto materiálů nebo najímání grafických designérů. S AI Image Generator lze automaticky generovat vizuální obsah na základě zadaných klíčových slov nebo témat, což umožňuje rychlejší a efektivnější tvorbu obsahu.

Ano, zatím to není zdaleka perfektní, bezpochyby. Dejte tomu trochu času a uvidíme, zdali nadále budeme potřebovat grafiky pro běžnou grafickou práci.

Využití AI nástrojů v grafice je něco, co jsem považoval, že se stane jako poslední. Nakonec tomu je jinak. Umělá inteligence se učí z množství grafiky, která je všudy dostupná a díky tomu jsou grafiky na dost vysoké úrovni. Upřímně si myslím, že Canva AI bude za nedlouho legitimním nástrojem, který budeme všichni v marketingu a reklamě využívat.
Canva AI je AI nástroj, který v budoucnu budeme všichni marketéři využívat

Vylepšení vizuálního storytellingu a konzistence značky

Canva AI Image Generator umožňuje vytvářet vizuální obsah, který je konzistentní se značkou a podporuje její vizuální identitu. Díky AI technologii může nástroj generovat obrázky a grafiky, které odpovídají zvoleným barevným schématům, typografiím a dalším vizuálním prvkům značky. Případně je poté můžete upravovat.

Obrázky zatím nejsou perfektní, ale za nějaký čas věřím tomu, že se posuneme na profi úroveň kvality obrázků. Umělá inteligence dělá každý týden mílové kroky. Myslím, že AI nástroje jsou grafickou budoucností.
Zde můžete vidět ukázku Canva AI v praxi

Optimalizace vizuálního obsahu pro různé platformy

Canva umožňuje snadno upravit a přizpůsobit vizuální obsah pro různé platformy a formáty, jako jsou sociální média, blogy, webové stránky, e-mailové kampaně a další. Díky široké škále šablon, nástrojů a funkcí mohou marketéři snadno vytvořit vizuální obsah, který je optimalizovaný pro konkrétní platformy, což zlepšuje zákaznický zážitek a zvyšuje účinnost marketingových kampaní.

Jasper.ai váš marketingový pomocník s umělou inteligencí

Generování vysoce kvalitního textového obsahu

Jasper AI je pokročilý AI nástroj, který umožňuje marketingovým specialistům generovat vysoce kvalitní textový obsah pro různé účely, jako jsou články, blogové příspěvky, příspěvky na sociální média, e-maily a další. Tento nástroj může být použit pro generování obsahu na základě zadaných klíčových slov nebo témat, což umožňuje marketérům rychle a efektivně vytvářet obsah, který je přitažlivý, informativní a optimalizovaný pro vyhledávače.

Jasper.ai je nástroj speciálně určen pro marketingové účely. Vytváření popisků do reklam nebo na web. Vytváření reklam na sociální sítě. Sepsání obsahu pro blogový článek. To všechno a mnohem více najdete v tomto nástroji. Umělá inteligence v nástroji Jasper AI je na vysoké úrovni.
AI nástroj, který vám dokáže vytvořit texty k reklamám na Facebooku nebo třeba v Google Ads

Zvýšení produktivity a účinnosti v tvorbě obsahu

S pomocí Jasper AI mohou marketéři výrazně zvýšit svou produktivitu a účinnost při tvorbě obsahu. Jasper AI dokáže rychle generovat nápady, návrhy a dokonce i celé články nebo příspěvky na sociální média, což šetří čas a snižuje nároky na lidské zdroje. Marketéři tak mohou věnovat více času strategickým a analytickým aspektům marketingu, zatímco Jasper AI se stará o tvorbu obsahu.

Takto vypadá tvorba textace do Facebook reklamy. Můžete si zvolit, kolik výstupů chcete od Jasperu, aby vám dodal. Jaký chcete tón textu. A samozřejmě jazyk vstupu a výstupu.
Zde je ukázka tvorby textace do Facebook reklamy, v češtině

Personalizace a optimalizace obsahu pro různé platformy a cílové skupiny

Jasper AI umožňuje marketérům snadno přizpůsobit a optimalizovat obsah pro různé platformy a cílové skupiny. Díky svým pokročilým schopnostem analýzy a generování textu může Jasper AI vytvářet obsah, který je relevantní a přitažlivý pro konkrétní cílové skupiny a platformy, jako jsou sociální média, PPC reklama ve vyhledávání a další. Tímto způsobem mohou marketéři zajistit, že jejich obsah bude mít co největší dopad na svou cílovou skupinu a zvýší konverze a zákaznické zapojení.

Midjourney.com – umělá inteligence ve tvorbě grafiky

Generování jedinečných uměleckých děl

Midjourney AI je AI nástroj založený na umělé inteligenci, který umožňuje marketingovým specialistům generovat jedinečné grafiky na základě vstupních textů a parametrů. Nástroj dokáže kombinovat různé styly, prvky a techniky, aby vytvořil originální vizuální obsah, který může být použit v marketingových materiálech, jako jsou reklamy, sociální média nebo webové stránky. Výsledné umělecké dílo může zaujmout pozornost publika a zvýšit angažovanost.

Ano, zatím není jeho tvorba perfektní, ale dost rychle se blížíme stádiu, kdy již nebude poznat zdali se jedná o obraz vygenerovaný AI nástrojem nebo zdali se jedná o práci grafika či fotografa. Umělá inteligence bude velice silná v grafice.
AI nástroj, který využívají grafici např. pro tvorbu moodboardů

Vytváření inovativního a emocionálně působivého vizuálního obsahu

Midjourney AI umožňuje marketingovým specialistům snadno vytvářet inovativní a emocionálně působivý vizuální obsah, který je schopen zaujmout pozornost a vyvolat emoce u svého publika. Díky pokročilým AI technologiím může nástroj vytvářet vizuální díla, která jsou nejen esteticky přitažlivá, ale také vyjadřují určité nálady, pocity nebo myšlenky. Využití v prezentacích jako moodboard pro klienta mi dává velký smysl.

Notion AI – Notion jak ho znáte, ale s AI funkcionalitou

Automatická tvorba obsahu a návrhy textu

Notion AI umožňuje markeťákům rychle a efektivně generovat obsah pro jejich dokumenty, blogy, e-maily a další marketingové materiály. Díky pokročilým AI technologiím je nástroj schopen generovat návrhy textu, které jsou relevantní, gramaticky správné a přesvědčivé. Samozřejmě nikdy to není na 100 %, ale blížíme se tam.

Notion je můj oblíbený nástroj na správu poznámek, správu mého obsahu, ale také pro promýšlení a brainstorming. Díky propojení na umělou inteligenci dostává Notion nový rozměr.
Notion je skvělý nástroj na poznámky a umělá inteligence mu dává zcela nový rozměr

Korekce gramatiky a stylistická optimalizace

Notion AI také nabízí inteligentní nástroje pro kontrolu gramatiky a stylistickou optimalizaci, které vám pomohou zlepšit kvalitu svých textů. Nástroj automaticky identifikuje chyby v gramatice, pravopisu, interpunkci a stylistice a navrhuje vhodné opravy. Díky tomu mohou marketéři vytvářet profesionálně vypadající obsah, který lépe komunikuje s cílovým publikem a zvyšuje konverzní míry.

Takto vypadají možnosti, které Notion AI nabízí. Ano, umí češtinu – vyzkoušeno.

Stockimg.ai jako AI nástroj pro grafiky

Přístup k vysoce kvalitním a relevantním obrázkům pro marketingový obsah

Stockimg.ai je inteligentní tvůrce a vyhledávač obrázků, který využívá umělou inteligenci k nalezení a filtrování nejlepších a nejrelevantnějších stockových obrázků pro marketingové účely. Tento AI nástroj umožňuje marketingovým specialistům snadno najít a použít vizuální obsah, který odpovídá potřebám jejich kampaně, projektu, prezentaci, a to bez nutnosti prohledávat tisíce obrázků ručně. Stockimg.ai tak šetří čas a zdroje při tvorbě a hledání ideálního vizuálního materiálu.

Vyzkoušejte tento AI nástroj a dejte mi vědět, jak se vám líbí

Perplexity.ai – zdroje, zdroje a zdroje

Průzkum a rešerše

Perplexity.ai je AI řešení, které používá stejně jako ChatGPT chatovací okno pro poskytnutí odpovědí na vaše otázky. Pokud chcete vysvětlit nějaký pojem, který neznáte nebo chcete brainstormovat, pak je Perplexity skvělým pomocníkem. Co se týče funkcionalit je velice podobný ChatGPT, nicméně narozdíl od ChatGPT vám ihned poskytne zdroje, ze kterých čerpal.

Dále vám poskytuje příbuzné dotazy, na kterých můžete ihned pokračovat skrze jedno kliknutí. Dalším benefitem je, že narozdíl od ChatGPT má tento AI nástroj oficiální mobilní aplikaci (osobně mám vyzkoušenou iOS verzi), která funguje skvěle. Prostě jsou situace, kdy s sebou nemáte počítat a tak se vám hodí aplikace v telefonu.

Perplexity.ai je skvělý AI nástroj, který vám narozdíl od ChatGPT poskytne rovnou i zdroje, ze kterých čerpal. Zdroj si poté můžete prokliknout a zjistit více o vyhledávané informaci.
Perplexity.ai rád využívám pro průzkum a odpovědi na otázky, na které neznám odpověď

Decktopus AI – AI PowerPoint

Rychlé a snadné vytváření prezentací

Decktopus je AI nástroj pro tvorbu prezentací, který umožňuje marketingovým specialistům rychle a snadno vytvářet profesionálně vypadající prezentace bez nutnosti grafických dovedností nebo zkušeností s programy jako PowerPoint. Decktopus nabízí širokou škálu šablon a automatické formátování, což uživatelům umožňuje zaměřit se na obsah prezentace, zatímco nástroj se postará o vizuální stránku. To šetří čas a zdroje, které by byly jinak věnovány návrhu a úpravě prezentace.

Decktopus AI je příkladem toho, jak se konkrétní firmy zaměřují narozdíl od ChatGPT na specifickou funkcionalitu a odvětví. V aktuální dobu vzniká spousta AI nástrojů, které jsou založené na umělé inteligenci a snaží se prorazit ve svém odvětví.
Zajímavý způsob, jak vytvářet rychlé prezentace díky tomuto AI nástroji, třeba pokud nestíháte

Spolupráce a sdílení v reálném čase

Decktopus AI podporuje spolupráci mezi členy týmu v reálném čase, což usnadňuje tvorbu prezentací a sdílení myšlenek a nápadů. Marketingoví specialisté mohou společně pracovat na prezentacích, přidávat komentáře, navrhovat změny a sdílet finální verze s ostatními členy týmu nebo s klienty. Tato funkcionalita zlepšuje koordinaci a efektivitu při tvorbě prezentací.

ZDARMA přístup k NEVEŘEJNÉ případovce Facebook a Instagram reklamy, která za každou investovanou 1 Kč do reklamy přinesla 10 Kč a více (ROAS 10+, PNO pod 10 %) - 10x NÁVRATNOST za poslední rok

Descript.com – stříhejte videa s umělou inteligencí

Nahrávání, střih a úprava zvuku a videa

Descript je nástroj pro úpravu zvuku a videa, který vám umožňuje snadno nahrávat, stříhat a upravovat zvukové a video nahrávky. Descript používá pokročilé AI technologie pro automatickou transkripci hlasu, což umožňuje uživatelům snadno upravit nahrávky pomocí textového rozhraní. Tento přístup šetří čas a zdroje při úpravě nahrávek a zvyšuje efektivitu marketingových týmů při tvorbě audiovizuálního obsahu. Nicméně stále nejsme tak daleko, aby dokázal vytvářet kvalitní „virální“ videa, jako děláme společně s mým týmem. Mrkněte zde, jak mi taková jednoduchá videa generují nové klienty a vám mohou také.

Descript AI je umělá inteligence pracující na stříhání a transkripci videí. Skvěle se hodí pro práci s podcasty, editování videí nebo transkripci.
Descript je skvělý AI nástroj, který mohu doporučit, pokud máte hodiny na to se s ním naučit

Spolupráce a sdílení v reálném čase

Descript podporuje spolupráci mezi členy týmu v reálném čase, což umožňuje střihačům ve vašem týmu společně pracovat na audiovizuálním obsahu, přidávat komentáře, navrhovat změny a sdílet finální verze s ostatními členy týmu nebo s klienty.

Synthesia.io – AI nástroj z jiného vesmíru

Vytváření personalizovaných a realistických videí pomocí AI

Synthesia je AI nástroj, který využívá umělou inteligenci pro vytváření personalizovaných a realistických videí s digitálními avatary a deepfake technologií. Marketingoví specialisté mohou použít Synthesia k vytvoření atraktivní a přesvědčivé video reklamy, která je přizpůsobena různým cílovým skupinám nebo jednotlivým zákazníkům. Tímto způsobem mohou marketéři zaujmout pozornost svého publika, zvýšit angažovanost a zlepšit konverzní poměry. Jsou určité produkty a služby, kde si dokáži využití Synthesia představit.

TIP: Pokud vás zajímá jak dosáhnout PNO (podíl nákladů na obratu) pod 20 % díky výkonnostní TikTok reklamě (5x návratnost investice do reklamy), případovou studii TikTok najdete tady.

Snížení nákladů a času na tvorbu videí

Synthesia umožňuje marketingovým týmům snadno a rychle vytvářet video obsah bez nutnosti natáčení scén, najímání herců nebo zdlouhavé postprodukce. Díky pokročilým AI technologiím a automatizaci můžete vytvořit video obsah třeba na Facebook nebo jiné sociální sítě s menším rozpočtem a v kratším čase.

Mrkněte na home page tohoto AI nástroje, třeba se vám bude hodit do vašeho marketingového týmu

Dalle-2 – OpenAI není jen ChatGPT

Generování kreativních a jedinečných vizuálů

DALL-E 2 je pokročilý AI nástroj od OpenAI, který je schopen generovat kreativní a jedinečné vizuální materiály, jako jsou ilustrace, obrázky nebo návrhy, na základě textových popisů. Můžete využít DALL-E 2 k vytvoření atraktivního a originálního vizuálního obsahu pro své kampaně, webové stránky nebo sociální média. Případně mě opět napadá use case v případě moodboardu pro klienta nebo vizuály do prezentace.

Snížení nákladů a zrychlení procesu tvorby grafického obsahu

Díky schopnosti DALL-E 2 generovat vizuální materiály na základě textových popisů mohou marketingoví specialisté snížit náklady na najímání grafických designérů a zkrátit čas potřebný pro vytvoření grafického obsahu. Tímto způsobem mohou marketingové týmy pracovat efektivněji a soustředit se na další důležité aspekty svých kampaní nebo tvorby marketingové strategie.

Dalle 2 je skvělý AI nástroj, který již není pouhý textový chatbot s hromadou informací, ale jedná se o umělou inteligenci, která umí tvořit vizuály a grafiku na základě zadaného textu.
OpenAI vlastní i tento AI nástroj na tvorbu grafiky

Copy.ai – váš copywriter s umělou inteligencí

Generování kreativního a poutavého textového obsahu

Copy.ai je nástroj založený na umělé inteligenci, který vám umožňuje vytvářet kreativní a poutavý textový obsah pro různé výstupy, jako jsou blogové příspěvky, články, sociální média nebo e-mailové kampaně. Nástroj se zaměřuje na vytváření textů, které jsou relevantní, přesvědčivé a zajímavé pro čtenáře, což přispívá k úspěchu marketingových kampaní, pokud je dobře použito. Tento AI nástroj již umí češtinu, takže můžete zadávat texty v CZ a očekávat výstupy také v CZ, tak jako to umí Jasper.ai

Úspora času a zdrojů při tvorbě obsahu

Díky schopnosti Copy.ai generovat textový obsah rychle a automaticky můžete ušetřit čas a zdroje, které by byly jinak věnovány tvorbě obsahu ručně nebo najímání externích coypwriterů. Samozřejmě počítejte s tím, že texty budete muset kontrolovat a upravovat, ale i tak vám dá umělá inteligence solidní základ. Copywritera to zatím nenahradí, ale pro nějaké doplňující texty, nebo první návrh textů to naprosto stačí.

Copy AI je nástroj, který mi dává velký smysl využít. Pokud potřebujete vytvořit text pro reklamní kampaň na sociálních sítích nebo potřebujete napsat blogový článek, jako prvotní draft to bude dobré. Poté budete muset text upravit a vyladit, aby odpovídal skutečnosti.
Copy.ai je skvělý AI nástroj, který vám mohu doporučit, cenově vyjde velice podobně jako Jasper.ai

DeepL.com – překladač využívající umělou inteligenci

Překlad marketingových materiálů do různých jazyků

DeepL Translator je pokročilý nástroj pro překlad založený na umělé inteligenci, který vám umožňuje překládat marketingové materiály, jako jsou články, blogové příspěvky, e-mailové kampaně nebo sociální média, do různých jazyků. Díky vysoké kvalitě překladu, která je často srovnatelná s lidským překladatelem, mohou marketéři snadno oslovit mezinárodní trhy a získat zákazníky z celého světa. Sám ho používám výrazně více než Google Translator. DeepL umí lépe pracovat s delšími texty a také s kontextem daného obsahu.

Za mě osobně se jedná o skvělý překladač, který je oproti Google Translatoru schopný lépe překládat delší texty. Sám h upřednostňuji.
DeepL je skvělý online překladač založený na AI technologii

Úspora času a nákladů na překlad

Díky schopnosti DeepL Translator generovat překlady rychle a s vysokou přesností mohou marketingoví specialisté opět ušetřit čas a náklady, které by jinak museli věnovat najímání externích překladatelů nebo agentur. AI nástroje šetří hodně času a peněz, pokud jsou vhodně využity.

Quillbot.com – parafrázujte text na jedničku

Parafrazování a zlepšování textového obsahu

QuillBot je nástroj založený na umělé inteligenci, který vám umožňuje parafrázovat a zlepšovat textový obsah pro různé účely. Díky schopnosti QuillBotu přeformulovat texty tak, že zůstává zachován původní význam, ale zároveň je činí čtivějšími a atraktivnějšími, můžete vytvářet poutavý obsah, který zaujme pozornost publika a vyhnete se plagiátorsví. Samozřejmě nic není 100%, vždy byste měli upřednostňovat originální obsah, případně byste ho měli ověřit na více místech a ve více nástrojích, ale pointu tohoto AI nástroje nyní znáte.

QuillBot mám vyzkoušený několikrát v praxi a mohu ho doporučit, jen bacha, ve free verzi má omezený počet slov

Zvýšení kvality a originality textového obsahu

QuillBot vám umožňuje snadno zlepšit kvalitu a originalitu svého textového obsahu tím, že automaticky odstraňuje gramatické chyby, zlepšuje stylistiku a zvyšuje variabilitu slov a frází. Tímto způsobem můžete vytvářet vysoce kvalitní a jedinečný obsah, který se odlišuje od konkurence a přináší hodnotu čtenářům.

TIP na ebook ZDARMA: Buďte ÚSPĚŠNÍ na sociálních sítích s 21 nejvíc TRENDY tématy pro TVORBU videí a příspěvků na Instagram, TikTok, YouTube, Threads, LinkedIn, X a Facebook (PDF)

Cleanvoice.ai – čistý hlas jako z mikrofonu

Generování přirozeně znějících hlasových nahrávek

CleanVoice.ai je AI nástroj založený na umělé inteligenci, který vám umožňuje generovat přirozeně znějící hlasové nahrávky ze zvukového obsahu. Tyto zvukové stopy lze použít v různých marketingových materiálech, jako jsou podcasty, reklamy na sociálních sítích, YouTube videích, výukové materiály nebo prezentace produktů. Funguje to tak, že nahrajete zvuk nebo video na váš telefon a poté zvukovou stopu vložíte do tohoto nástroje a on tuto stopu vyčistí od echa, šumu a dalších nuancí.

Čištění zvuku skrze AI nástroje je další segment, kde bude umělá inteligence excelovat a stane se nenahraditelnou. Mít vyčištění zvuk během několika vteřin je úžasné! Cleanvoice AI mohu vřele doporučit.
Mám osobně několikrát vyzkoušeno a funguje perfektně

Adobe Podcast Beta – vyčistit zvuk bez limitu 30 minut (zatím)

Vylepšení kvality zvuku v podcastech a audio obsahu

Adobe Podcast Enhance je nástroj založený na umělé inteligenci, který vám umožňuje vylepšit kvalitu zvuku svých podcastů a video / audio obsahu. Nástroj dokáže automaticky detekovat a redukovat šum, odstraňovat nežádoucí zvuky, normalizovat hlasitost a vylepšit celkovou kvalitu záznamu. Výsledkem je čistší a profesionálnější zvuk, který přitahuje pozornost posluchačů. Měli byste mít na paměti, že vám lidé prominou horší obraz, ale horší zvuk vám nikdo nepromine ve vašich videích nebo nahrávkách.

Adobe Podcast Beta Enhance Audio je úžasný AI nástroj, který funguje podobně jako Cleanvoice AI nástroj. Oba dva nástroje produkují skvělé výstupy a mohu je vřele doporučit.
Adobe Podcast Beta Enhance Audio je geniální AI nástroj, který je zdarma (zatím)

Závěr

AI prostředí a samotné AI nástroje se často a pravidelně mění. Co nástroj neumí dnes, může umět zítra. Zatím žádná jiná technologie nebyla tak rychlá, dynamická, inovativní jako tomu je s umělou inteligencí. Proto pokud popisuji cokoliv, co již nástroj nedělá, nebo se změnilo na placenou funkcionalitu, nebo je cokoliv jinak, prosím, napište mi. Není v mých silách, abych monitoroval veškeré změny na tomto poli a u každého zmíněného nástroje. Díky moc, vážím si toho!

Zároveň by mě zajímalo, jaké AI nástroje vnímáte vy jako přínosné a pokud se o tom se mnou chcete podělit, opět mi prosím napište, díky!

Případové studie naší práce najdete tady.

Denně sdílíme hodnotné tipy na svůj LinkedIn, ThreadsTikTokFacebook, XYouTube a Instagram. Najdete tam další tipy pro vaši reklamu a na osobním Instagramu najdete i střípky z mého osobního života, tak kdyby se vám stýskalo, můžete mrknout i tam.

Mějte se AIčkově!

Jo a pokud nevíte, kdo jsem, více se dozvíte na stránce O mně, mé hodnoty naleznete na stejné stránce a mé služby najdete na stránce specializace zde. Pokud byste si chtěli ověřit kvalitu mé práce, mrkněte tady.

Tak zase někdy příště!

Zdroje

https://www.marktechpost.com/2023/04/04/top-ai-tools-that-can-make-your-life-easier-2023/

https://www.unite.ai/best-ai-tools-for-business/

https://www.futurepedia.io/

https://www.youtube.com/watch?v=Bjvzor09w2Y

https://www.edureka.co/blog/top-12-artificial-intelligence-tools/

https://learnopencv.com/rise-of-midjourney-ai-art/

Přečtěte si další moje příspěvky

Získejte ZDARMA přístup k NEVEŘEJNÉ PŘÍPADOVÉ studii FACEBOOK a INSTAGRAM reklamy, která generuje 10x NÁVRATNOST za poslední rok
(ROAS 10+, PNO pod 10 %)