SLUŽBY, KTERÉ POSKYTUJI

SPRÁVA PLACENÝCH PPC KAMPANÍ

Poptáváte správu PPC kampaní na Facebooku, Instagramu, TikToku, LinkedInu, YouTube, Twitteru nebo třeba v Google AdsSkliku? Tyto platformy poskytují PPC reklamu se zaměřením na výkonnostní marketing, ale také umožňují reklamu s cílem zvýšení povědomí.

Pokud jste e-shop, pak by pro vás mohla být zajímavá spolupráce s Cernovsky agenturou. Agentura je levnější než správa kampaní ode mě. Zároveň ne vždy mám osobně čas na nové projekty. Napište mi a zjistěte, jak vám dokáži s mým týmem nakopnout vaše kampaně.

Věnuji se hlavně správě placených výkonnostních kampaní na Facebooku, TikToku nebo PPC kampaním v Google Ads a Skliku. Dále se věnuji správě placených výkonnostních a brandových kampaní na LinkedIn, Instagramu, YouTube nebo třeba Twitteru.
Školím témata sociálních sítí, správu PPC kampaní a také správu placených kampaní na Facebooku, Instagramu nebo TikToku, YouTube, LinkedIn, Twitter nebo Google Ads a Sklik. V těchto systémech dělám audity a konzultuji, zdali jsou správně nastavené. Pak se věnuji konzultacím a nastavení obsahového marketingu a celkově online marketingu. Dále coachuji, jak být úspěšný podnikatel na volné noze (freelancer) a jak získávat klienty na volné noze.

ŠKOLENÍ, KONZULTACE, AUDITY A COACHING

Tato témata u mě klienti nejčastěji poptávají a já je konzultuji, školím, audituji nebo coachuji: jak na sociální sítě (obecně nebo konkrétní sociální sítě), jak na reklamu na sociálních sítích (obecně nebo konkrétní sociální sítě) nebo v jiných PPC systémech, jak vytvářet funkční obsah na sociální sítě (hlavně video obsah), jak dělat online marketing správně, jak získávat klienty jako freelancer (podnikatel), nebo třeba jak se stát podnikatelem na volné noze.

STŘÍHÁNÍ VIDEÍ PRO FIRMY A PODNIKATELE

Díky správně sestříhaným videím na sociálních médiích budete shopni generovat miliony zobrazení, budovat povědomí o vás a vašich službách a získávat zákazníky – tak jako to dělám já a moji klienti. Ať už se jedná o Instagram a Facebook Reels, TikToky, nebo YouTube Shorts, tohle je cesta, jak díky obsahu bez placené propagace vystřelit svou firmu mezi top hráče ve vašem odvětví. TIP: s placenou propagací to funguje ještě lépe a rychleji, vyzkoušeno za vás.

Můj tým střihačů Cernovsky denně stříhá desítky videí pro mě a pro mé klienty, které generují miliony zobrazení zadarmo. Je to strategie, jak být úspěšný na sociálních sítích bez placené propagace. Jde to. Generuje to nové zákazníky a klienty. Budujeme tak povědomí o značce nebo produktech a službách. Kvalitní střih umí i z amatérského videa udělat super úspěšné video.
Klienti u nás často poptávají tvorbu videí na sociální sítě na klíč. Je potřeba vymyslet nápady, poté si je odsouhlasit s klientem. Dále je třeba vymyslet scénáře těchto videí. Po schválení scénářů obsazujeme role ve videích. Jakmile obsadíme role jdeme natáčet samotná videa, které poté projdou střihem a jsou z nich videa na klíč na sociální média TikTok, Instagram a Facebook Reels nebo YouTube Shorts.

TVORBA VIDEÍ NA KLÍČ (IDEA, SCÉNÁŘ, HEREC, STŘIH)

Bojíte se natočit video, nemáte v tom expertizu a znalosti, nebo na to prostě nemáte čas? Od toho tu jsme my. Vymyslíme nápady, schválíme si scénář, seženeme herce (nebo obsadíme někoho z vaší firmy, pokud budete souhlasit), videa natočíme a pak je sestříháme.

ONLINE KURZY - PŘIPRAVUJI

Připravuji online kurzy na TikTok reklamu, jak být úspěšný na TikToku (a jiných sociálních médiích bez placené reklamy), jak podnikat na volné noze a stát se freelancerem nebo jak využít AI (umělou inteligenci) v marketingu. Přidejte se do VIP klubu, kde získáte výhodu dřívějšího přístupu a také nižší zaváděcí ceny + nejstahovanější ebook ZDARMA. Ten vám pomůže být úspěšný na sociálních sítích bez placené propagace.

Připravujeme online kurzy na žhavá témata jako jsou: jak být úspěšný na TikToku bez placené propagace, jak na reklamu na TikToku, jak získávat klienty jako podnikatel na volné noze (freelancer). jak být úspěšný na volné noze nebo jak využít AI v marketingu, aby vám ušetřila náklady (peníze nebo čas).

ZMÍNILA NÁS TATO MÉDIA A EVENTY

Klienti na mě prozradili

S Tomem jsem dlouhé roky pracoval v agentuře. Když jsem hledal někoho, kdo se nám ve Feedyou postará o správu performance kampaní na Facebooku a Linkedunu, tak byl Tom jasná volba. Pomáhá nám nejen konzultovat možné přístupy a řešení, ale máme v podstatě službu na klíč. Od chvíle, kdy se našich kampaní ujal, tak výkon razantně stoupl. Toma můžu jedině doporučit, podobných odborníků na českém trhu mnoho není.

František Procházka, Praha

Chief Product & Marketing Officer, Feedyou