VYUŽIJTE SÍLU KRÁTKÝCH VIDEÍ A USPĚJTE NEJEN NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Vracíme podnikatelům a majitelům firem jejich čas, budujeme jejich osobní značku a 10x zvyšujeme počet jejich kontaktů bez placených reklam, a to vše prostřednictvím krátkého moderního video obsahu.

To je tým střihačů Cernovsky.

Stříhání videí s námi zabere jen 15 minut denně.

ZMÍNĚNO V TĚCHTO MÉDIÍCH A UDÁLOSTECH

VÝSLEDKY, KTERÉ PRO MĚ KRÁTKÁ VIDEA DORUČILA A VÁM MOHOU TAKÉ

 • 3 500 000+ zhlédnutí videí
 • 15 000+ followers
 • 1 000+ prokliků na web
 • 10+ získaných klientů
 • Stovky tisíc korun vyděláno

To vše za pouhý půl rok publikování videí. A to nejlepší? Je to jenom začátek.

 

Na začátku jsem si nedokázal představit, jaké to bude být před kamerou. Jsem introvert. Kamera mi není komfortní. Ale přes to jsem odhodil veškeré strachy a šel jsem do toho.

 

Dnes jsem za mé rozhodnutí vděčný. Ale vy už nemusíte jít cestou pokusu a omylu, jako jsem šel já. Máme pro vás program, který vám výrazně usnadní tvorbu krátkých videí. Stříhání videí ještě nikdy nebylo tak jednoduché.

Stříhání videí s týmem Cernovsky bude tou nejlepší volbou, kterou můžete udělat pro svůj úspěch na sociálních sítích. Jedná se o skvělou cestu, jak vybudovat povědomí o své značce a dát o sobě vědět.
Vaše amatérsky natočená videa na mobilní telefon mohou díky mému týmu excelovat na poli sociálních sítí. Stovky tisíc zobrazení nejsou problém. Stříhání videí nikdy nebylo jednodušší pro podnikatele, OSVČ a firmy.
Úprava videí pro sociální média nemusí být složitý úkol. S naší službou můžete videa z telefonu snadno proměnit v dokonalý obsah pro kanály sociálních médií. Jedno video rychle sestříháme za pouhých 15 minut a poradíme vám, jak zajistit, aby mělo šanci stát se virálním. Navíc vám poskytneme nápady, jak s obsahem videa naložit kreativně a udělat ho ještě poutavějším. Nedělejte si starosti s procesem - nechte nás, abychom se o všechny úpravy videa postarali za vás!
Úprava videa bývala časově náročná, drahá a náročná - ale nyní je díky našim inovativním a snadno použitelným službám efektivní a nákladově efektivní. Nabízíme špičkovou kvalitu střihu videa pro všechny typy médií - od krátkých klipů v telefonu až po delší příběhy pro sociální média. Díky naší rychlé době zpracování už nemusíte čekat týdny, než budou vaše videa sestříhána; pokud natočení videa věnujete pouhých 15 minut denně, zvládneme tuto práci za vás. Nejenže vám poskytneme odborně sestříhané video, které zachytí podstatu vašeho příběhu; ale také vám poradíme, jak zajistit, aby vaše video mělo šanci stát se virálním.
Tvořte video obsah, klidně na svůj mobilní telefon. Poté nám tento natočený obsah předejte a my vám z něj uděláme perfektní video, které bude reprezentovat vaši značku a firmu na sociálních sítích. Nebudete se muset zabývat věcí jako je stříhání videí. Prostě nám dáte natočený obsah a my z něj vykouzlíme to nejlepší.

CHCETE MÍT VÝSLEDKY
NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH?

UKÁZKA, JAK UDĚLÁME Z VAŠICH PŘEŘEKNUTÍ A KOKTÁNÍ TOP VIDEO

SESTŘÍHÁME PRO VÁS VIDEA, KTERÁ Z VÁS UDĚLAJÍ CELEBRITU VE VAŠEM ODVĚTVÍ

Chcete zpátky svůj čas?

 

Můj tým střihačů vám je k dispozici!

 

Díky naší spolupráci budete mít čas na sebe a své podnikání, my se postaráme o zbytek. Stříhání videí na klíč.

 

Stačí pouze 15 minut denně.

 

Využijte sílu krátkých TikTok a Reels videí pro vaši osobní značku.

Reference mých
klientů a spolupracovníků

Od prvního telefonátu s Tomášem jsem věděl, že jsem na správné adrese. Ono se vždycky pozná, když se věci dělaj srdcem. Tomáši, děkuju, že se o mě na té síti tak hezky staráte. Váš na furt Filip
Filip Čapka, Praha
Creator, herec, TV seriál Ulice, Polopatě, a další
S Tomem spolupracuji, už více jak rok. Od samého začátku jsem se spoluprácí naprosto spokojený. Nikdy jsem necítil žádný tlak, co se týká vnucování názoru nebo prodeje nějaké služby. Vždy byla na prvním místě rada, konzultace a hledání řešení na mé problémy. Čeho si také velice cením je, že vše bylo vždy dodrženo a uděláno tak, jak se řeklo.
Daniel Cidlinský, Praha, Liberec
OSVČ, Avenir Financial Group

ZÍSKEJTE 21 NEJVÍC TRENDY TÉMAT PRO VAŠE VIDEA - ZDARMA

Díky těmto 21 tématům pro vás bude natáčení videí jednodušší a rychlejší! Jsou zdarma a přímo do vašeho e-mailu.

Cernovsky_Ebook_sběr_leadů_Videa_OSVC_21_temat_MockUp

JENOM 15 MINUT DENNĚ? stříhání videí nebylo nikdy jednodušší.

Co kdyby vám stačilo každý den jen 15 minut na…

– vybudování vlastní osobní značky,

10násobné zvýšení počtu leadů,

– stát se autoritou ve svém oboru,

– získávání klientů bez cold callingu a navolávání,

– přitahování správných spolupracovníků,

– navazování dlouhodobých spoluprácí.

 

Udělali byste to?

DODÁME VÁM NÁVODOVÉ VIDEO, JAK JEDNODUŠE NaTÁČET POVEDENÁ VIDEA NA VÁŠ TELEFON

TAJEMSTVÍ ÚSPĚŠNÝCH PODNIKATELŮ

Určitě vidíte, že spousty podnikatelů vytvářejí velké množství videoobsahu, ale kde na to berou čas?

 

Tady je jejich tajemství

 

Všichni tito podnikatelé, které vidíte každý den plnit sociální sítě videoobsahem, mají společné tři věci.

 

1. Mají vypracovaný strategický plán pro tvorbu obsahu.

Vymýšlení konceptů videí, psaní scénářů, natáčení videí, střih a zveřejňování – to vše má zavedené systémy, které jim šetří drahý ČAS!

 

2. Svůj obsah natáčejí hromadně.

Úspěšní majitelé firem chápou důležitost efektivity. A je mnohem efektivnější sednout si jednou týdně a natočit 10 videí než natáčet 1 nebo 2 videa každý den.

 

3. Outsourcují jak jen to je možné.

Naši klienti chápou, jak je důležité zaměřit se na své silné stránky a outsourcovat své slabé stránky. Obvykle to znamená outsourcing tvorby obsahu.

 

Nejlepší tvůrci obsahu na sociálních sítích netráví čas úpravou vlastního obsahu. Zadávají ho profesionálům, kteří jim ušetří čas a vytvoří lepší videa, než by dokázali sami. Kvalitní stříhání videí udělá rozdíl mezi špatným a skvělým videem.

 

My vaše videa nejen upravujeme, ale dáváme vám neprůstřelný systém, jak vytvářet, zveřejňovat a organicky rozšiřovat své publikum a svůj byznys. Pomůžeme vám rozvíjet vaši osobní značku, budovat vaši online síť fanoušků a kontaktů, zvyšovat důvěryhodnost a 10x zvýšit počet vašich kontaktů bez placených reklam. (Pokud chcete spíše placenou reklamu online navštivte tuto stránku.)

 

Neustále testujeme co funguje a co nefunguje na sobě a na jiných klientech. Vy získáváte tým, který má zkušenosti z praxe, nikoliv teoretickou znalost střihače, který nemá zkušenosti s tímto formátem na sociálních sítích a už vůbec neví, jak sociální sítě fungují, v detailu. U nás kupujete 9+ let zkušeností.

 

Pomáháme OSVČ, podnikatelům a majitelům malých firem vytvářet videoobsah na sociálních sítích a výrazně organicky zvětšovat jejich publikum.

 

Jak by vypadalo vaše podnikání, kdyby vaše sdělení každý den slyšelo 10 tisíc nebo dokonce 100 tisíc lidí?

 

Zní to lépe než tradiční 1 on 1 sales cally?

 

Nabízíme flexibilní balíčky, které se přizpůsobí jakémukoli rozpočtu, ale každému klientovi poskytujeme stejně kvalitní obsah a garantujeme, že vaše videa budou upravena a doručena do 3 pracovních dnů.

 

Už žádné skákání od jednoho freelancera k druhému, kteří nedokážou dodat kvalitní výstupy včas.

 

Už žádné najímání drahých interních editorů.

 

Žádné další bolesti hlavy spojené se snahou naučit se pracovat ve stříhacím programu.

 

Vytvořili jsme lepší systém pro tvorbu a stříhání videí na sociální média, který vám ušetří čas, peníze a v konečném důsledku rozšíří vaše publikum.

 

Podívejte se, jak to funguje

Pracujte chytře, nikoliv tvrdě.

JAK TO PROBÍHÁ?

1. NATOČTE VIDEO

Použijte iPhone nebo fotoaparát a nahrajte video, které chcete sdílet. Zaměřte se na to, aby bylo krátké a stručné. Řiďte se seznamem bodů nebo krátkým scénářem, který vás udrží v obraze. Poskytneme vám také seznam nápadů na videa a návod, jak nastavit vybavení, aby vypadalo profesionálněji.

2. NAHRAJTE VIDEO DO SLOŽKY

Nahrajte klipy do klientské složky. Zde máte přístup ke všem aktuálním i minulým projektům, abyste mohli snadno sledovat vše na jednom místě. Nemusíte se trápit e-mailem, komunikujte s námi napřímo ve Slacku a mějte všechny dokumenty na jednom centrálním místě.

3. STŘÍHÁNÍ VIDEÍ (TO JE NAŠE PRÁCE)

Jakmile nahrajete obsah, pustíme se do úprav. Přidáme nadpisy, titulky, emoji, zvukové efekty a záběry, které pomohou lépe vyprávět příběh a zabrání divákům v odejití z vašeho videa.

4. DORUČENÍ HOTOVÉHO VIDEA

Ráno otevřete notebook nebo telefon a uvidíte nová videa připravená k publikaci. První video získáte zpět do 3 pracovních dnů. Jakmile bude vaše finální video nahráno do složky, obdržíte upozornění a můžete si ho ihned stáhnout a zveřejnit.

BONUSY PRO VÁS

Nestříháme jenom videa, také vám dáváme další zdroje, abyste mohli rozjet vaši video kariéru a urychlit váš růst.

Nemáte žádný nápad, jak začít s točením videí? Nabízíme vám 50 námětů na videa, abyste mohli začít natáčet ještě dnes!

50 nápadů na video témata

KALENDÁŘ JAK NA TVORBU VIDEO OBSAHU

Podle tohoto kalendáře postupujeme při tvorbě video obsahu. Je to rychlé, efektivní a funkční. Můžete ho mít také.

7 praktických tipů, jak ihned zlepšit váš video obsah. Týká se přístupu k točení videí, ale také jaký hardware využít, včetně světla, kamery, mikrofonu.

7 tipů, jak natáčet lepší videa, včetně doporučení hardwaru

30 zdrojů a inspirací pro natáčení lepšího video obsahu

Chcete 30 zdrojů a inspirací na to, jak natáčet lepší videa, abyste rychleji dosáhli svých cílů?

Během 1 hodiny strategického callu spolu projdeme, jak posunout Vaši tvorbu video obsahu a také váš online marketing na vyšší úroveň. 1 hodina každý měsíc.

1 hodina MARKETINGOVĚ strategického video callu měsíčně

Workshop - jak na virální video

Na workshopu spolu projdeme, jak je možné vytvářet virální videa a jaké aspekty a charakteristiky virální videa mají.

SÁM VS S NÁMI

JSTE NA TO SÁM/SAMA

– 30 minut vymýšlení nápadů na videa

– 15 minut natočení videí

– 2+ hodiny stříhání videí

Celkový čas minimálně 2 hodiny a 45 minuty

JDETE DO TOHO S NÁMI

– 0 minut vymýšlení nápadů na videa

– 15 minut natočení videí

– 0 hodin stříhání videí

Celkový čas 0 hodin a 15 minut

Odpovědi na nejčastější otázky najdete níže.

Můžete očekávat, že zcela zapomenete na proces stříhání videí a začnete se soustředit na své silné stránky ve svém podnikání.

Od ostatních střihových služeb NÁS odlišuje to, že vaše klipy pouze nestříháme, ale UČÍME vás, jak vytvářet lepší obsah.

#1 Plán – bez správného plánu jste ztraceni. Rozhodli jsme se vytvořit systém, který vás naučí, jak vytvářet obsah efektivněji & vrátí vám čas na rozvoj vašeho podnikání.

#2 Vytvářet – jakmile vám dáme plán, je na vás, abyste si uvědomili, jaký obsah byste měli vytvářet. Máme pro vás kontrolní seznam, který vám poskytneme, abyste mohli začít pracovat.

#3 Růst – Klíčem k úspěchu (zejména na sociálních sítích) je důslednost. Jakmile začneme upravovat váš obsah, uvidíte, o kolik více času máte a o kolik důsledněji můžete publikovat. My jen doufáme, že s námi udržíte krok 😉

Stříháme krátký vertikální video obsah specializovaný na platformy sociálních médií (TikTok, Instagram Reels, Facebook Reels, YouTube Shorts).

Délka všech finálních krátkých videí nepřesahuje 2 minuty, takže pro vás můžeme maximalizovat množství obsahu.

Střihové služby, které nenabízíme, jsou následující:

 • Cokoli delšího než 2 minuty
 • Nemůžeme přidávat voiceover, pokud nám jej neposkytnete
 • Animace / kreslené filmy
 • Svatební videa
 • Hudební videa
 • Vlogy
 • Celovečerní podcasty

V závislosti na zvoleném balíčku získáte:

Až 7 videí / měsíc

Až 20 videí / měsíc

Až 30 videí / měsíc

Kdykoli můžete provést upgrade nebo downgrade. Stačí naspat na e-mail: tomas@cernovsky.cz

Nevidíte plán, který by vyhovoval potřebám vaší firmy? Kontaktujte nás na adrese tomas@cernovsky.cz a získejte řešení pro podniky.

Pokud již upravujete svá vlastní videa, existují 2 důvody, proč by pro vás spolupráce s námi mohla být dobrou investicí:

#1 Jste v oblasti stříhání videí nováčkem a možná neznáte všechny triky, jak vytvořit poutavý obsah, nemluvě o hodinách času, které zabere naučit se střih.

#2 Jste dobrý editor, ale vadí vám, kolik času vám denně zabere úprava a stříhání videí. Tohle je řešení, které hledáte, abyste získali zpět svůj čas a mohli se soustředit na jiné důležité oblasti svého podnikání.

Nejsme editační služba s umělou inteligencí. Jsme kreativní tým střihačů zaměřený na růst vašeho online publika a na to, abyste vynikli jako autorita ve svém oboru.

Za tímto účelem vám poskytujeme:

#1 Vaši vlastní klientskou složku, kam můžete nahrát neomezený počet projektů a vidět průběh každého z nich.

#2 Přiřadíme vám specializovaného video editora, který nejlépe odpovídá vašim potřebám v závislosti na vašem oboru. Vytvoříme konzistentní vzhled vaší osobní značky, jehož výsledkem bude ucelený zážitek pro vaše zákazníky.

#3 Poskytneme vám naši vlastní šablonu obsahu, která vám umožní uspořádat všechny vaše nápady na videa, napsat scénáře a poskytnout podrobné poznámky ke každému videu.

Snaha najít si vlastního editora může být frustrující a často nepřinese požadovanou kvalitu.

Pokud si najímáte někoho na plný úvazek, musíte se nejen zavázat k placení plného platu, ale také musíte pochopit, jaké dovednosti a reference jsou při hledání editora videí nezbytné.

Naši editoři jsou prověřováni a musí splňovat naše očekávání pro tvorbu vysoce kvalitního obsahu. Naši editoři prošli výběrem ze stovek střihačů. Stříhání videí s našim týmem je tedy pohádka s dobrým koncem. Také vás naučíme, jak vytvářet obsah, který má dobrou výkonnost online, a budeme vás informovat o nových trendech.

Jediný způsob, jak si zaručit výsledky, je stoprocentní odhodlání. Projděte si zdroje, které vám poskytneme při registraci a vždy přemýšlejte o tom, jaký nový obsah můžete vytvořit.

A to nemluvíme o tom, že na každé členství se vztahuje naše 14denní záruka vrácení peněz. Takže pokud opravdu nebudete spokojeni, můžete svou investici získat zpět.

Každé nahrané video umožňuje jednu bezplatnou revizi. Ať už jde o opravu pravopisu, odstranění klipu nebo změnu grafiky. Jakékoli další revize budou zpoplatněny částkou 500 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Všechna naše členství zahrnují vlastního editora videí, klientskou složku pro organizaci obsahu, vlastní brandové úpravy a vztahuje se na ně 14denní záruka vrácení peněz.

Videa se nepřevádějí z měsíce na měsíc. Veškeré ceny jsou uvedené bez DPH.

VIP

57 893
měsíčně
 • Vše z předchozích dvou plánů
 • Až 30 videí měsíčně
 • Obsahový plán, který pro vás neustále upravujeme
 • BONUS: 50 nápadů na video témata (PDF)
 • BONUS: Kalendář jak na tvorbu video obsahu (šablona Notion)
 • BONUS: 7 tipů, jak natáčet lepší videa, včetně doporučení hardwaru (PDF)
 • BONUS: 30 zdrojů a inspirací pro natáčení lepšího video obsahu (PDF)
 • BONUS: 1 hodina strategického video callu měsíčně
 • BONUS: Workshop - jak na virální video

PRO

19 857
měsíčně
 • Váš vlastní dedikovaný editor
 • Až 20 videí měsíčně
 • Vlastní složka a portál pro komunikaci
 • Přepracování dlouhého obsahu do krátkých videí
 • Přístup do naší soukromé komunity na Slacku
 • BONUS: 50 nápadů na video témata (PDF)
 • BONUS: Kalendář jak na tvorbu video obsahu (šablona Notion)
 • BONUS: 7 tipů, jak natáčet lepší videa, včetně doporučení hardwaru (PDF)
OBLÍBENÉ

STARTER

11 937
měsíčně
 • Váš vlastní dedikovaný editor
 • Až 7 videí měsíčně
 • Vlastní složka a portál pro komunikaci
 • Přepracování dlouhého obsahu do krátkých videí
 • Přístup do naší soukromé komunity na Slacku
 • BONUS: 50 nápadů na video témata (PDF)
 • BONUS: Kalendář jak na tvorbu video obsahu (šablona Notion)

ZAČNĚTE NÍŽE

Váš online video obsah pracuje i když zrovna spíte nebo jste s rodinou. Je to váš sluha, který se stará o navazování kontaktů a oslovování v době vaší nepřítomnosti.