Správa kampaní na sociálních sítích a v PPC

Sociální sítě jsou plné příběhů, které jsou data s duší

Zaměřuju se na performance a brandové kampaně na Facebooku, Instagramu, TikToku, LinkedInu, Twitteru, Snapchatu nebo v Google Ads a v Skliku. Mám přesah do dalších oblastí marketingu a rád vám poradím také formou konzultací. S mým týmem pro klienty stříháme krátká videa na sociální sítě, jak to funguje? To najdete tady.

Pokud hledáte agenturu specializující na výkonnostní reklamu pro eshopy, to najdete tady.

Performance a brandová reklama

Postarám se o to, aby byla vaše značka vidět a prodávali jste.

Konverzní kampaně a kampaně na sběr leadů

Zajistím přísun kvalitních kontaktů na motivované klienty.

marketing / byznys konzultace

Za více než 9 let v online marketingu jsem se setkal s více než 100 projekty většího i menšího rázu. Spravoval jsem rozpočty v milionech €. Nahlédnul jsem pod pokličku úspěšných i neúspěšných firem. Toto všechno vám dokáži předat.

stříhání videí na sociální sítě

S mým týmem střihačů se postaráme o to, aby váš video obsah na sociálních sítích fungoval správně. Naučíme vás natáčet obsah, které poté sestříháme a vybrousíme v diamant. Budeme maximalizovat šance na to, aby se videa stala "virálními".

Média, kterým se věnuji

Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok, Snapchat, YouTube, Google Ads a Sklik.

Proč prodávat a posílit brand zrovna přes sociální sítě?

Sociální sítě jsou v rozpuku. Jasně o tom mluví čísla v podobě počtu uživatelů. Vždyť průměrný člověk na nich stráví denně průměrně 2,5 hodiny. Lidé hledají inspiraci, vzdělávají se, baví se, sdílí mezi sebou příběhy, zajímavosti z osobního i profesního života, objevují nové služby a nakupují produkty. To je obrovská příležitost pro každého živnostníka, značku nebo velkou firmu.

Jsem specialista na sociální sítě a PPC reklamy. Také pracuji jako konzultant sociálních sítí, reklamy na sociálních sítích a v PPC systémech. Jsem schopen vám navrhnout správnou reklamní strategii a dokonce i některé její části reálně exekuovat. Doručím vám obraty, zisky, nové leady, případně zvýším povědomí o vaší značce a vašem produktu. Mám zkušenosti jak s B2B, tak i B2C.
Díky sociálním sítím a PPC reklamě budete schopni docílit vašich výsledků. Jsem konzultant a specialista sociálních sítí a PPC reklamy. Pomohu vám s vaším projektem ať už se jedná o reklamu na Facebooku, Instagramu, TikToku, LinkedInu nebo v Google Ads a v Skliku.

Budování povědomí a silný prodejní nástroj

Sociální sítě se dají využít nejen k budování povědomí o produktu, značce nebo osobním brandu. Sociální sítě jsou i silný prodejní nástroj, který přináší efektivní výsledky v podobě sběru hodnotných kontaktů nebo v prodeji na e-shopu. Důležité je na sociálních sítích nejen “být”, ale hlavně správně fungovat. Chcete perfektní video obsah? Klikněte tady.

Tudy vede cesta k úspěchu na sociálních sítích a v PPC

Po prvním kontaktu určíme cíle, kterých v byznysu = na sociálních sítích a v PPC chcete dosáhnout. Odsouhlasíme si cenu za mou práci.

Dělám audit stávajících kampaní, ze kterého plynou kroky pro zlepšení do budoucna.

Přecházíme k technickému set upu reklamních manažerů a ověření, že je správně nastaveno měření, konverze, remarketingové kódy apod. Na řadu se dostává tvorba kreativ a textací, tedy samotných reklam.

Vrháme se na správné nastavení kampaní, volbě algoritmů, promování, vyhodnocování a optimalizaci.

Případové studie

Klienti na mě prozradili

S Tomem jsem dlouhé roky pracoval v agentuře. Když jsem hledal někoho, kdo se nám ve Feedyou postará o správu performance kampaní na Facebooku a Linkedunu, tak byl Tom jasná volba. Pomáhá nám nejen konzultovat možné přístupy a řešení, ale máme v podstatě službu na klíč. Od chvíle, kdy se našich kampaní ujal, tak výkon razantně stoupl. Toma můžu jedině doporučit, podobných odborníků na českém trhu mnoho není.

František Procházka, Praha

Chief Product & Marketing Officer, Feedyou