Reference

Tomáš je velmi spolehlivý, poctivý dříč, který se dobře orientuje v současných marketingových trendech a dokáže je přetavit ve skutečné obchodní výsledky (to je ze všeho nejdůležitější). Bez ohledu na typ produktu či služby, které jsme spolu řešili, vždy dokáže flexibilně reagovat na potřeby klienta i nejrůznější výzvy z trhu, kterým značka čelí. Prostě se s ním dobře pracuje (a to je ta druhá nejdůležitější věc).
Tomáš Preněk, Praha
Head of Strategy, Publicis Groupe
Na Tomáše jsme narazili čistě náhodou, když jsme hledali externí pomoc, která by nám pomáhala spravovat sociální sítě, především nastavování výkonostních reklam a jejich vyhodnocování. Spolupráce trvá už několik měsíců a nemůžeme si stěžovat. Tomáš je velmi pečlivý, zodpovědný, kreativní a nápomocný. Věnuje čas klientovi, pořádá pravidelné video cally, kde probíráme dosavadní spolupráci a hledáme možnosti ke zlepšení. My jsme poměrně náročný klient, hlavně co se plánování týče, takže děláme hodně ad hoc věcí a Tomáš je nám v tomto velkou oporou.

Je velmi efektivní a přizpůsobivý, ať už se jedná o jakékoliv zadání. Orientuje se v oboru a sleduje trendy, které rád s klientem probírá a případně pak i aplikuje. Díky Vám Tomáši, se nám daří na Facebooku komunikovat efektivně a lépe než kdy dříve.
Katarína Zubová, Praha
Marketing Specialist, Arval BNP Paribas Group
Komunikace, promptnost (řešili jsme tvorbu webu víceméně ze dne na den), efektivní způsob řešení individuálních požadavků, pomoc s tvorbou marketingových plánů pro sociální sítě, to jsou jen střípky spolupráce s Tomášem. Absolutní spolehlivost a profesionalitu posunul na úroveň “standard”. Je to naše druhá společná spolupráce a určitě nebude poslední!
Pavel Kosť, Praha
Zakladatel a majitel, Pavel Kosť Fyzioterapie
Tomáš se některým našim klientům stará o komunikaci na sociálních sítích. Mám ve zvyku každého našeho dodavatele nechat vysvětlovat a obhajovat své návrhy a postupy, a na Tomášovi oceňuji, že se k mým připomínkám vždy staví profesionálně a konstruktivně. Zároveň vím, že na čem se domluvíme, to skutečně bude fungovat – a to je v našem komplexním oboru k nezaplacení.
Matěj Mrázek, Praha
Zakladatel Emorfiq.com
Od prvního telefonátu s Tomášem jsem věděl, že jsem na správné adrese. Ono se vždycky pozná, když se věci dělaj srdcem. Tomáši, děkuju, že se o mě na té síti tak hezky staráte. Váš na furt Filip
Filip Čapka, Praha
Herec, TV seriál Ulice, Polopatě, a další
Pana Černovského jsme oslovili na základě referencí pro pomoc s nastavením kampaní na sociálních sítích a Google Ads pro náš nový projekt.

Velmi vítáme jednání na rovinu a hledání nových řešení. Oceňujeme především pravidelný a podrobný reporting výsledků kampaní, dodržování termínů, profesionalitu a pomoc při plánování dalších strategií. Jsme rádi, že jsme našli spolehlivého člověka, o kterého se můžeme opřít.
Veronika Svobodová, Praha
Marketingová koordinátorka, Hypergroup, (Onlineroušky, OnlineMedical, Ecorevolution, Econeptun)
Jsem strašně ráda, že se mi podařilo najít takhle šikovného partnera na nastavení reklamy. Líbí se mi Vaše operativní reakce, praktické zkušenosti a schopnost vysvětlení každého kroku. Jste první, po kom není potřeba denně kontrolovat průběh a výsledky reklamy, vždy poradíte a přijděte s nápadem, což je k nezaplacení.
Anna Kononova, Praha
Marketingová koordinátorka, Aetherclinic
S Tomem spolupracuji, už více jak rok. Od samého začátku jsem se spoluprácí naprosto spokojený. Nikdy jsem necítil žádný tlak, co se týká vnucování názoru nebo prodeje nějaké služby. Vždy byla na prvním místě rada, konzultace a hledání řešení na mé problémy. Čeho si také velice cením je, že vše bylo vždy dodrženo a uděláno tak, jak se řeklo.
Daniel Cidlinský, Liberec, Praha
Zakladatel a podnikatel, Avenir Financial Group, Pojistenidoma
Tomáše jsem oslovila pro jednorázový audit social ads jednoho klienta naší agentury. Od začátku komunikoval velmi profesionálně a příjemně, odhad náročnosti práce byl reálný a Tomáš časovou dotaci na projekt zcela dodržel. Výstup splnil, ne-li předčil naše očekávání a zcela jistě nás v naší práci posunul dál. Jeho tipy byly velmi užitečné a dotkl se i témat, které nás "na první dobrou" nenapadly. Tomáše tedy mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří se v social ads chtějí zorientovat nebo si nechat poradit někým nezávislým, zda je v nastavení jejich kampaní prostor pro zlepšení a vyšší efektivitu.
Marieta Kadlecová, Praha
Social Media Strategist & Owner, Seichō Media s.r.o
Tomáše doporučuji. Základními přednostmi jsou rychlé jednání, moderní pojetí, dobré a věcné nápady. Dokáže dobře analyzovat situaci, naslouchá názorům klienta. V neposlední řadě je napojen na kolegy, kteří dokáží přispět k dalšímu zkvalitnění služeb.
Ondřej Klika, Praha
Zakladatel a majitel, Klikadent
Na Tomáše jsem narazila náhodně přes inzerát na FB, když jsem sháněla odborníka na náš web a už podle našeho prvního společného telefonátu jsem věděla, že jsem vybrala správně.

Tomáš je opravdový profesionál s lidským přístupem, který se umí na problémy dívat komplexně a umí je velice efektivně a rychle řešit. Spolupracovali jsme s ním na mnoha projektech a všechny dopadly na výbornou. Za nás opravdu maximální spokojenost a můžeme Toma jen doporučit!
Klára Severová, Praha
Marketingová manažerka, Chessinart
Pořádala jsem 1. Pohádkový les a oslovila Tomáše Černovského ohledně spolupráce v rámci propagace akce, na kterou nám nakonec přišlo přes 6000 návštěvníků. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup mě tak nadchnul, že s ním chci momentálně navázat dlouhodobou spolupráci i na další projekty.
Michaela Žiaková, Mladá Boleslav
Marketingová koordinátorka, HUD / HCL
S Tomem jsem dlouhé roky pracoval v agentuře. Když jsem hledal někoho, kdo se nám ve Feedyou postará o správu performance kampaní na Facebooku a Linkedunu, tak byl Tom jasná volba. Pomáhá nám nejen konzultovat možné přístupy a řešení, ale máme v podstatě službu na klíč. Od chvíle, kdy se našich kampaní ujal, tak výkon razantně stoupl. Toma můžu jedině doporučit, podobných odborníků na českém trhu mnoho není.
František Procházka, Praha
Chief Product & Marketing Officer, Feedyou
S Tomášem již delší dobu spolupracujeme na přípravě reklamních kampaní na Facebooku. Za tu dobu jsme neměli při vzájemné komunikaci žádný problém. Tomáš je spolehlivý a profesionální spolupracovník. Kromě přípravy kampaní připravuje i jejich kvalitní a jasné analýzy. Spolupráci s ním můžeme jenom doporučit.
Marie Horňáková, Praha
Marketing Manager, Naviga4, 3Dees Industries